به اورژانس کامپیوتر خوش آمدید منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم.


عضويتبرای عضویت در سایت فرم زیر را پر کنید . دقت داشته باشید که پر کردن تمامی موارد ستاره دار الزامی است . اطلاعات خصوصی شما در صورت فراموشی رمز عبور برای شما کاربرد خواهند داشت لذا از وارد کردن اطلاعات تصادفی و نادرست خودداری کنید :

* نام کاربری :
* کلمه عبور :
* تکرار کلمه عبور :

نام :
محل سکونت :
* آدرس ایمیل :
* تاریخ تولد :
سال: ماه:   روز:
درباره من :

کد امنیتی :
برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :
CAPTCHA Image   Reload Image
Enter Code*:

قوانین و خط مشیِ رفتاری جهت عضویت در سایت و فعالیت در انجمن اورژانس کامپیوتر

 

قوانین

1. شما توافق می‌کنید که در طول مدت استفاده از این سایت، هیچ‌گونه ارسال کذب، افتراآمیز، ناصحیح، توهین آمیز، مبتذل،  منافی ادب و عفت عمومی، منفور، آزار دهنده، موهن، کفرآمیز، جنسی، تهدید آمیز، آشکار کننده مسائل شخصی و خصوصی زندگی افراد و یا به نحوی مخالف قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران نخواهید داشت.

2. شما توافق می‌کنید که برای ارسالهای خود عناوین متناسب با متن انتخاب نمائید.

3. شما توافق می‌کنید که زبان اصلی انجمن فارسی است. 

4. پس از ثبت نام و ورود به انجمن شما قادر خواهید بود که اطلاعات دقیق و جزئی‌تری در پروفایل خود درج نمائید. این، نشانه مسئولیت و حسن برخورد اجتماعی شماست که اطلاعات تمیز و دقیقی در پروفایل خود درج نمائید. این حق برای مدیران سایت محفوظ است که بدون و یا با اطلاع قبلی اطلاعات وارد شده در پروفایل کاربری که از نظر ایشان ناصحیح و یا رکیک و مبتذل باشد را حذف نمایند.

5. شما توافق می‌کنید از تبلبغات و ارسال اسپم خودداری نمایید.

 6. در صورت استفاده از آواتار اندازه آن از 305*204 بیشتر نشود.

 

نکته: در صورت عدم رعایت هر کدام از قوانینِ عمومیِ فوق، حق حذف، قفل، انتقال یا ویرایش ارسال شما برای مدیران و ناظران انجمنها محفوظ است! 

 

رفع مسئولیت

1. لطفاً توجه نمائید که تایید اعتبار ارسال‌ها از طرف اعضاء و مدیران این سایت ناممکن است. 

2. لطفاً به یاد داشته باشید که ما به طور دائم ارسالها را مشاهده و بررسی نمی‌کنیم و بنابراین هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتوای ارسال‌ها بر عهده سایت نخواهد بود.

3. ما هیچ‌گونه تضمینی در قبال دقیق بودن، کامل و جامع بودن و یا مفید بودن اطلاعاتی که در ارسالها وجود دارند، نمی‌دهیم.

4. شما تنها در قبال ارسال‌های خود مسئول و پاسخگو خواهید بود.

5. لطفاً توجه داشته باشید که روند قفل، انتقال یا ویرایش ارسال‌های مغایر با قوانین سایت، یک روند دستی است که توسط مدیران و یا ناظران سایت در یک زمان معقول انجام خواهد شد.

6. لطفاً توجه داشته باشید که مدیران و ناظران دسترسی‌های لازم جهت حذف، قفل، انتقال یا ویرایش ارسالها و همچنین محدود و مسدود نمودن دسترسی کاربران خاطی را دارند و برای انجام امور مدیریتی ملزم به ارائه درخواست یا توضیح به کاربران نیستند.


  توافق نامه را به دقت مطالعه کرده ام و با شرایط عضویت موافقم .