آموزش بازی کلش (Clash Of Clans) - بخش سوم: دفاع 0

آموزش بازی کلش (Clash Of Clans) - بخش سوم: دفاع

 

Clash-of-Clans بازی

شما منابع را از طریق حمله ها بدست می آورید و ساختمان ها خود را ارتقا میدهید. اما اگر بعضی مواقع نتوانید از همه منابع استفاده کنید و مقداری از آن باقی بماند، شما مجبور هستید که این منابع را در انبار های بازی ذخیره کنید.همانطور که شما به سایر دهکده ها حمله میکنید آن ها هم میتوانند به دهکده شما حمله کنند. پس باید یک سیستم دفاعی مناسب طراحی کنید تا از منابع و ساختمان اصلی خود مراقبت کنید.

در این مطلب به آموزش کلی دفاع در کش آف کلنز میپردازیم.

آموزش بازی کلش (Clash Of Clans) - بخش دوم: حمله 0

آموزش بازی کلش (Clash Of Clans) - بخش دوم: حمله

بازی

 در بازی کلش اگر دوست داشته باشید زود پیشرفت کنید باید یک غارتگر خوب باشید. منابع افراد دیگر را سرقت کنید و ساختمان های خودتان را ارتقا دهید. اما چگونه میتوان یک غارتگر خوب بود؟در این مطلب به آموزش بهترین روش های حمله میپردازیم.

 در بازی کلش از چند نوع استراتژی حمله میتوان استفاده کرد. بسته به نیروهای در دسترس و نیاز شما این حمله ها متفاوت خواهند بود.

 

آموزش بازی کلش (Clash Of Clans) - بخش اول: آشنایی با بازی 0

آموزش بازی کلش (Clash Of Clans) - بخش اول: آشنایی با بازی

Clash-of-Clans بازی

از جمله پر طرفدارترین بازی های اینترنتی، میتوان به بازی Clash Of Clans اشاره کرد. این بازی توسط شرکت Super Cell در سال 2012 در کشور فنلاند ساخته شد و در مدت کوتاهی توانست جایگاه بسیار خوبی در میان کاربران تلفن همراه پیدا کند.

این بازی ابتدا فقط روی iOS اجرا میشد، اما پس از مدتی ورژن اندروید آن نیز طراحی و در سال 2013 به بازار عرضه شد.

سبک بازی به این صورت است که یک دهکده کوچک در اختیار شما قرار دارد و شما باید به مرور زمان اجزای مختلف دهکده را توسعه دهید. شما میتوانید از تولیدی دهکده خود استفاده کنید یا به دهکده های دیگر حمله کرده و منابع آن ها را بدزدید.

روش اجرای بازی کلش در ویندوز 0

روش اجرای بازی کلش در ویندوز

Clash-of-Clans بازی

Clash of Clans یکی از برترین بازی های آنلاین است. اولین ساخته شرکت SuperCell به سرعت توانست کاربران بسیار زیادی را جذب خود کند. این بازی بصورت آنلاین انجام میشود و شما باید با افراد دیگری که مشغول این بازی هستند رقابت داشته باشید. جذابیت شدید این بازی به دلیل این است که در بازی هوش مصنوعی وجود ندارد و مخاطب بازی شما، انسان های دیگر هستند.این بازی برای سیستم عامل های اندروید و iOS عرضه شده است. اما بسیاری از کاربران ترجیح میدهند روی کامپیوتر شخصی خود بازی کنند.

در این مطلب به آموزش نصب بازی Clash of Clans بر روی کامپیوتر میپردازیم.