جایگزین موس تولید شد 0

جایگزین موس تولید شد

وب سایت های جذب سرمایه گهگاه پذیرای ایده های ناب و محصولات جالبی هستند که بعضا به موفقیت های بزرگی هم دست می یابند. Flow یکی از همان محصولات است که در وب سایت Indiegogo معرفی شده و می تواند آینده روشنی داشته باشد.

6 نکته در مورد استیوجابز که تا پیش از این نمی‌‌دانستید! 0

6 نکته در مورد استیوجابز که تا پیش از این نمی‌‌دانستید!

stive-jobz

استیوجابز، پدر اپل اسطوره‌ای که سرشار از ایده‌های نوین بود. راستش تا زمانی که او زنده بود هیچ‌کس اپل را به نقض کپی‌رایت محکوم نمی‌کرد، چون این اپل بود که همیشه ایده‌های نوین را به‌کار می‌گرفت و دیگر کمپانی‌ها صرفا سعی در تقلید ایده‌ها داشتند. در ادامه قرار است شش نکته از زندگی شخصی استیوجابز را برای‌ شما بگوییم.

ایکس باکس ارزان قیمت ۴۰۰ دلاری بدون کینکت 0

ایکس باکس ارزان قیمت ۴۰۰ دلاری بدون کینکت

XBOX

برای علاقه مندان به بازی های رایانه ای مخصوصا کنسول های بازی ایکس باکس ، یکی از دغدغه های آنها گران بودن کنسول بازی است که خوشبختانه مایکروسافت صدای مشتریان خود را شنیده است و تازه ترین ورژن جدید این کنسول بازی را منتشر کرده است.

مایکروسافت به دنبال روش های رمزنگاری قوی تر برای مقابله با NSA است 0

مایکروسافت به دنبال روش های رمزنگاری قوی تر برای مقابله با NSA است

microsoft

گزارشاتی از مایکروسافت نشان می دهد که آنها به دنبال راه های جدیدی برای افزایش امنیت ترافیک اینترنتی شان هستند که مانع دسترسی سازمان امنیت ملی آمریکا به اطلاعاتشان شود. بر اساس گزارشی که در روزنامه واشنگتن پست منتشر شده، مدیران اجرایی این شرکت، در هفته جاری بحث های بسیاری در خصوص افزایش سطح امنیت تا حد ممکن داشته اند و اجرای تصمیمات به زودی به ثمر می نشیند.