اسلایدهای باکیفیت در پاورپوینت 0

اسلایدهای باکیفیت در پاورپوینت

نرم‌افزار پاورپوینت از مجموعه نرم‌افزاری آفیس یکی از بهترین برنامه‌ها برای ایجاد اسلایدهای نمایشی و ارائه سمینارها یا محتوای آموزشی به‌شمار می‌رود. با ما همراه باشید.

آموزش ایندکس شدن سریع مطالب در گوگل 0

آموزش ایندکس شدن سریع مطالب در گوگل


یکی از مشکلات مشترک اغلب سایت های تازه تأسیس یا سایت هایی که به روز رسانی‌های مداوم و روزانه ندارند، مشکل دیر ایندکس شدن مطالب سایت است.  در ادامه مطلب همراه اورژانس کامپیوتر باشید.

معرفی انواع فرمت های تصاویر 0

معرفی انواع فرمت های تصاویر

در این مطلب به معرفی انواع فرمت های تصاویر میپردازیم و شما را با آنها آشنا میکنی. در ادامه مطلب همراه اورژانس کامپیوتری باشید.

آموزش بازی کلش (Clash Of Clans) - بخش سوم: دفاع 0

آموزش بازی کلش (Clash Of Clans) - بخش سوم: دفاع

 

Clash-of-Clans بازی

شما منابع را از طریق حمله ها بدست می آورید و ساختمان ها خود را ارتقا میدهید. اما اگر بعضی مواقع نتوانید از همه منابع استفاده کنید و مقداری از آن باقی بماند، شما مجبور هستید که این منابع را در انبار های بازی ذخیره کنید.همانطور که شما به سایر دهکده ها حمله میکنید آن ها هم میتوانند به دهکده شما حمله کنند. پس باید یک سیستم دفاعی مناسب طراحی کنید تا از منابع و ساختمان اصلی خود مراقبت کنید.

در این مطلب به آموزش کلی دفاع در کش آف کلنز میپردازیم.

آموزش بازی کلش (Clash Of Clans) - بخش دوم: حمله 0

آموزش بازی کلش (Clash Of Clans) - بخش دوم: حمله

بازی

 در بازی کلش اگر دوست داشته باشید زود پیشرفت کنید باید یک غارتگر خوب باشید. منابع افراد دیگر را سرقت کنید و ساختمان های خودتان را ارتقا دهید. اما چگونه میتوان یک غارتگر خوب بود؟در این مطلب به آموزش بهترین روش های حمله میپردازیم.

 در بازی کلش از چند نوع استراتژی حمله میتوان استفاده کرد. بسته به نیروهای در دسترس و نیاز شما این حمله ها متفاوت خواهند بود.